Halloweeni tähistamine

Koos pimedusega saabunud hingedeaja alguse puhul tähistas Peedu koolipere Halloweeni, mil piir füüsilise ja vaimse maailma vahel väidetavalt kõige õhem on. Selle päeva puhul kostümeerisid lapsed ja mõned õpetajadki end igasugusteks erinevateks hirmsateks ja vähemhirmsateks tegelasteks. Inglise keele tundides lauldi juba paaril viimasel nädalal tihti Halloweeni-laule, loeti selleteemalisi luuletusi ning reedesel päeval oli raske ämblikuvõrku mähkunud klassi isegi siseneda. 1. klass joonistas ise koletisi, 2. klass lahendas Halloween'i-teemalist ristsõna, 3. klass mängis temaatilist äraarvamismängu ja 4.-6. klass põgenes virtuaalsest Halloween’i toast.

1. klass inglise keele tunnis

Hämaruse laskudes kustusid tuled ka koolimaja saalist ning sinna hakkasid kogunema muumiad, koletised, vampiirid, zombied, nõiad ja muud hirmsad olevused. Lahti läks tõeline Halloween’i pidu, mille eest tuleb sedakorda tänada 5. ja 6. klassi aktiivseid õpilasi. Lisaks põnevale muusikavalikule sai nautida kohvikust soetatud head-paremat, mängida Kahooti!, murda välja põgenemistoast ning tantsida koos sõpradega.

Peomeeleolu

Õpetaja Anneli ja õpetaja Helen, kes nägi sel aastal Halloween’i kostüümiga eriti palju vaeva