Kodutütred ja Noored Kotkad Peedu koolis

Möödunud reedel tulid Vastseliina rühma 2 Kodutütart ja 2 Noorkotkast meie lastele organisatsiooni tutvustama.
Rait ja Armas on Noorte Kotkaste organisatsiooni kuulunud juba 6 aastat ja Kelly ning Klaudja 4 aastat. Noored tutvustasid organisatsiooni sümboolikat, vormi, kombeid, laagrites toimuvat ja üritusi. Kodutütred näitasid ka oma järgukatsete vihikut ning  Noorkotkad  oma liikmeraamatut. Poisid viisid Peedu lastega läbi võistlusmängu Kahoot`is ja iga võidukas osaleja sai vaevatasuks kommiga maiustada.
Seejärel õpetasid noored meie lastele ellujäämise käevõru punumist. Kõik lapsed said kenasti käevõrud valmis.
27. ja 28 jaanuaril toimub Varstu Keskkoolis iga-aastane algajate laager. Kümnel meie kooli lapsel on ka võimalus selles laagris osaleda.