Peedu Kool sai 6!

Päris naljakuu alguses, 1. aprillil, tähistas TERA Peedu Kool oma 6. sünnipäeva. Traditsiooniliselt saavad lapsed sel päeval tulla kooli lasteraamatute tegelastena. Nii leidus ka sel korral laste hulgas tuntud sõpru loomalugudest, Pipide, Teofrastuse ja Harry Potterini.  Sünnipäeva puhul lauldi kooli laulu ja söödi maitsvat kringlit. Lapsed joonistasid koolile sünnipäevaks kaarte ja pilte.

Omamoodi toreda kingituse tegid koolile ka 2. klassi õpilased Saara ja Tuuli, keda tunnustati 2. aprillil Rõngus toimunud Tartumaa Lasteraamatupäeval omaloomingulisel jutuvõistlusel “Minu lemmikraamat” osalemise eest oma vanuserühmas vastavalt II ja III kohaga.

Kingisadu ei ole aga lõppenud! Kui Pipi jagas sõpradele oma sünnipäeva puhul üllatusi, siis ka Peedu Kool teeb sünnipäevakuul lastele kingituse. 9. aprillil tuleb meile külla Ivar Lett etendusega “On vaid hetk” teatrist Sõna ja Tants.

Kõige suurem kingitus koolile on aga iga viks ja viisakas Peedu Kooli laps, hoolivad õpetajad ning mõistvad ja koostöised vanemad.

Palju õnne meile kõigile Peedu Kooli sünnipäevakuul!