Lastering

Eelkooli jaoks veel liiga noor, aga soov kooli tulla hiiglama suur?

Juba 22. septembrist on uudishimulikel 5-aastastel tore võimalus liituda Pihlamarja lasteringiga. Kohtume kord nädalas, kolmapäeviti kell 16-17 Peedu koolimaja ees ja sees.

Pihlamarja lastering kestab 60 minutit, mille jooksul toimuvad erinevad toredad tegevused Peedu kooli ja Pihlamarja lastehoiu õpetajate Katri Jürisoo, Kadri Kuznetsovi, Eneli Pääro, Liina Luure, Anneli Armus-Juhkami ja Helen Altin-Ilvese ühisel toimetamisel. 

Lasteringis võtame muuhulgas ette nii sõrmekesed, laulusuud, kõrvad kui silmad. Sõrmed treenime pliiatsi hoidmiseks tugevaks, hääled laulame vahvate laulukestega iga kord kähedaks ning kõrvad harjutame ära inglise keele kõlaga. Silmad treenime märkama meie ümber olevat imelist looduskeskkonda kogu selles täiuses. Erilise tähelepanelikkusega vaatleme ja toimetame kooli kõrval elavate loomade ja lindudega ning saame nende kohta uusi põnevaid asju teada. Niisiis, tehtud saavad kõik tegevused, mis eelkooli ja kooli alla tugeva vundamendi ladumiseks tarvis. 

Õppepäevi saab kokku olema 24. Õppepäevad on kolmapäevad ja jagunevad järgmiselt: 

22. september, 29. september 

6. oktoober, 13. oktoober, 20. oktoober 

3. november, 10. november, 17. november, 24. november 

1. detsember, 8. detsember, 15. detsember 

12. jaanuar, 19. jaanuar, 26. jaanuar 

2. veebruar, 9. veebruar, 16. veebruar 

9. märts, 16. märts, 23. märts, 30. märts 

6. aprill, 13. aprill

Lasteringi eest tasumine toimub arvete alusel kord kuus. Lasteringi kogumaksumus on 240 eurot. Registreerimine lasteringi on avatud!

Kui tekkis huvi ja soov osaleda, pane ennast kirja SIIN